Szukaj
Aktualności Szkoła Z życia szkoły Historia Uczniowie Nauczyciele Rodzice Osiągniecia BIP Kontakt Archiwum
Konkursy szkolne

Konkursy Szkolne

 

Wiersze

dyplom      dyplom      dyplom

dyplom


IV Gminny Konkurs Matematyczny.
5 uczniów naszej szkoły brało udział w II etapie IV Gminnego Konkursu Matematycznego.
W tym roku konkurs odbywał się w Szkole Podstawowej w Józefinie.
W finale uczestniczyło 21 uczniów. Nasze ,,matematyczne orły" zajęły 2 punktowane miejsca.
Szczegółowe wyniki:

Drozdowski Karol III 13

Mackieło Agata III 8

Dębicki Michał  VI 21

Kacprzak Dorota VI 26 III miejsce
Banasiak Kamil VI 29 II miejsce

gminny      gminny      gminny


Politechnika Warszawska „Wyzwania Matematyczne Kings"- 02.04.2017
2 kwietnia 2017 roku uczeń klasy VI Kamil Banasiak, po kwalifikacji z rundy otwartej, brał udział w Rundzie Finałowej ,,Wyzwania Matematyczne Kings".
Uzyskał 45 tj. 90% możliwych do zdobycia punktów.

kings      kings      kings

dyplom      dyplom

 

Konkurs Orła Czytelniczego

Rozstrzygnięto konkurs na Orłą Czytelniczego. Gratulujemy!

Orzel czytelniczy


Wyniki konkursu „Alfik Matematyczny"
W dniu 23. Listopada 2016r. po raz pierwszy odbył się w naszej Szkole Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny". Wyzwanie podjęło 10 uczniów z klasy II oraz 1 uczennica z klasy IV. Zadania konkursowe wymagały wiedzy, wyobraźni, logicznego kojarzenia faktów.
Najlepszy wynik w teście uzyskała uczennica klasy II Natalia Olejnik zdobywając 103,75 pkt. na 150 pkt możliwych. W klasyfikacji ogólnej zajmuje ona 703 miejsce w województwie mazowieckim oraz 1999 miejsce w kraju na 13828 piszących drugoklasistów. W nagrodę otrzymuje Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku u konkursie, a także darmowy udział w konkursie MAKS 2017r.
GRATULUJEMY!

Pozostali uczestnicy otrzymają Dyplom za udział w konkursie.

 

 

Konkurs życie Jana Pawła II

Uczniowie naszej Szkoły, w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II( życie i twórczość) zajęli I. II miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu.

Jan Pawel     Jan Pawel    Jan Pawel

Jan Pawel

 

Konkursy

Oto lista konkursów, w których chcemy brać udział w tym roku szkolnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do opiekunów.

konkursy


 Certyfikat

Uzyskaliśmy certyfikat wiarygodności dla Szkoły :)

certyfikat

 

Konkurs recytatorski" Wiersze, wierszyki".
Kinga Gabrysiak zajęła III miejsce w konkursie organizowanym przez Dom Kultury w Żabiej Woli. Życzymy dalszych sukcesów.

dyplom

 

Nagroda dla Stefana Cebuli.
Uczeń klasy I zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym( - praca z Plastusiem trzymającym flagę europejską. Gratulujemy.

dyplom       dyplom

 

 

Konkurs

Uczeń klasy IV, Franek Cebula, brał udział w II etapie konkursu - "Jan Paweł II - Patron Rodzin" . Patronat nad konkursem sprawował Wójt Gminy Siemiątkowo, Instytut Jana Pawła II w Warszawie, Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie, Dziekan Dekanatu Raciąskiego w Diecezji Płockiej.

dyplom

 

IV edycji konkursu ,,Policjanci są wśród nas"
14 maja 2015 roku odbył się etap powiatowy konkursu.
Drużyna w składzie: Michał Dębicki, Wiktor Michalczyk oraz Wiktoria Szleszyńska godnie reprezentowała naszą szkołę. Uczniowie przystąpili do testu wiedzy i testu sprawności fizycznej. Gratulujemy dobrego wyniku.

policjanci      policjanci      policjanci

policjanci


Konkurs Matematyczny Pangea
3 marca 2015 roku grupa 11 uczniów naszej szkoły wzięła udział w Konkursie Matematycznym Pangea. Organizatorami konkursu były Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula. Laureatami na etapie szkolnym zostali:
I miejsce Kacper Omen - kl. V
II miejsce Antoni Jeśmanowicz- kl. VI
III miejsce Kamil Banasiak- kl. IV.
Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.


Konkurs Ogólnopolski "Fraszka"

Uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wzięli udział w VI Edycji Konkursu „ Fraszka". Konkurs przeprowadzany jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.
Celem Konkursu Polonistycznego „Fraszka" jest propagowanie polskich tradycji, obrzędów, kultury regionalnej jako wartości ponadnarodowych oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o języku polskim i miejscu literatury polskiej w Europie (zarówno w aspekcie historycznym, jak też współczesnym).
Pierwsze miejsce w szkole w kategorii „Maluch" zajęła uczennica klasy IV Dorota Kacprzak. Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Gepchard, Adrianna Baraniak, Kamil Banasiak, Michał Dębicki.
Pierwsze miejsce w szkole w kategorii „Młodzik" zajęła uczennica klasy V Nikola Cieślak.
W konkursie uczestniczyli: Emilia Kowalska, Aleksandra Dębicka, Monika Krajewska, Magdalena Kacprzak, Michał Nowakowski, Kamila Maciocha, Kacper Włodarkiewicz, Krystian Dębowski, Tytus Kacprzak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

fraszka


MULTITEST 2014

wyniki

 

Konkurs czytelniczy.
29 uczniów, z klas 0 - VI, otrzymało odznakę " Lubię czytać". Jest to grupa dzieci, która przeczytała, w I semestrze 2014/2014, najwięcej książek. Należą się również podziękowania dla rodziców przedszkolaków, którzy czytają dzieciom.

 

konkurs      konkurs      konkurs

 

Prace uczniów

Uczniowie naszej szkoły wykonali skarbonki z materiałów recyklingowych na konkurs pt. „Oszczędna świnka" organizowany w ramach całorocznego programu SKO

przedstawiamy najciekawsze prace uczniów.

swinka      swinka      swinka

swinka      swinka      swinka

swinka      swinka      swinka

swinka      swinka      swinka

 

Policjanci są wśród nas

W dniu 07.05.2014 r. drużyna naszej szkoły w składzie: Kacper Włodarkiewicz, Mateusz Piotrowski oraz Martyna Mirgos uczestniczyła w II etapie konkursu ,,Policjanci są wśród nas".
Konkurs przeprowadzono w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.
Organizatorami konkursu była Komenda Stołeczna Policji, Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biuro Edukacji m.st. Warszawy.
Głównym jego celem było podniesienie świadomości prawnej dzieci, a przez to również zapobieganie zdarzeniom o charakterze przestępczym oraz nieszczęśliwym wypadkom z udziałem najmłodszych.

dyplom

Konkurs Wielkanocny

Nasi uczniowie zaprezentowali wiele ciekawych prac. Wszyscy zostali nagrodzeni wielkanocnymi zajączkami ale nagrody były tylko 3.

konkurs wielkanoc      konkurs wielkanoc      konkurs wielkanoc

,, Bezpieczna droga do szkoły"
W dniu 22 . 11. 2013 r. grupa 17 uczniów z klas IV - VI brała udział w konkursie ,, Bezpieczna droga do szkoły". Konkurs był organizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
W etapie szkolnym zwyciężył uczeń klasy V Mateusz Piotrowski.
II etep konkursu odbywał się 11.12.2013 r. w Szkole Podstawowej w Książenicach.
Nasz uczeń w gronie innych 19 uczniów z terenu gminy brał udział w teście ze znajomości przepisów ruchu drogowego.
Za swoje osiągnięcia chłopiec zdobył zestaw rowerzysty.

 

Konkurs matematyczny dla uczniów klas VI

W dniu 11.12.2013 r. dwie uczennice klasy szóstej uczestniczyły w II Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VI organizowanym przez Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku. Uczennica Martyna Mirgos zakwalifikowała sie do II etapu tego konkursu, który odbedzie się 06.03.2014 r. w Milanówku.

 

Ogólnopolski Konkurs "Multitest 2013"

W dniu 17.10.2013 r. grupa 8 uczniów z klas IV - VI wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie ,, Multitest 2013" z matematyki zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.
Uczeń klasy V Antoni Jeśmanowicz za zajęcie 12 miejsca otrzymał wyróżnienie w tym konkursie. Pozostali uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami uznania.

 


Wnioski:
50% uczestników konkursu zdobyło wynik równy lub wyższy od średniego wyniku uczestników konkursu.
Uczniowie byli zadowoleni z udziału w konkursie i zadeklarowali chęć wzięcia w kolejnym konkursie tego typu.

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Uczniowie klasy IV-VI naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2013. Cztery osoby wykazały się bardzo dobrą znajomością ortografii i uzyskały wyniki powyżej średniej.
Wszyscy uczestnicy otrzymali Dyplomy uznania.
W teście ortograficznym uczestniczyli: Monika Krajewska, Martyna Mirgos, Aleksandra Kolarczyk, Michał Nowakowski, Magdalena Kacprzak, Kamila Maciocha, Emilia Kowalska, Wiktoria Szleszyńska, Kacper Włodarkiewicz, Mateusz Piotrowski.


Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
Uczniowie klasy IV-VI naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „ Fraszka". Pierwsze miejsce w szkole w kategorii „Młodzik" zajął uczeń klasy VI Kacper Brysiak.
W konkursie uczestniczyli: Martyna Mirgos, Aleksandra Dębicka, Kamila Maciocha, Aleksandra Kolarczyk, Emilia Kowalska, Paulina Grzegrzółka, Magdalena Kacprzak, Mateusz Piotrowski, Michał Nowakowski, Przemysław Luzak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

 

 

Góra Grosza

Dostaliśmy dyplom z podziękowaniami za udział w akcji góra grosza.

Zebraliśmy 5284 monety . Środki te zostały przeznaczone na dofinansowanie programu stypendialnego"Moja Przyszłość" dla dzieci i młodzieży wychowujących się w pieczy zastępczej

gora grosza

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny

Maja Brysiak zajęła II miejsce w Ogólnopolskim kokursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych im. Marii Kownackiej. Gratulujemy.

maja      maja

 

Konkurs MEN "Mam 6 lat"

12 marca odbyła się uroczysta gala połączona w wręczeniem nagród. Wydarzenie miało miejsce w pięknych wnętrzach Teatru Stanisławowskiego w Łazienkach. Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce w kategorii Rada Rodziców!

mam 6 lat     mam 6 lat

 

 

Tak Nasze osiągnięcia prezentowały się rolu szkolnym 2012-2013 :

 

Konkurs plastyczny

 

Gratulujemy wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

 

Turniej wiedzy o J. Chełmońskim " Serca- za Serce.
Uczniowie klasy VI zajęli I miejsce w turnieju i otrzymali Puchar Przechodni Dyrektora Gimnazjum im. J. Chełmońskiego. Skład grupy : Julia Henkelman, Karolina Pawlak, Tomasz Kejres. Gratulujemy wiedzy.

dyplom      puchar      puchar

 

Konkurs szkolny " Mam 6 lat"


Uczennica Ada Baraniak wykonała pracę plastyczną " Umię: czytać, pisać, liczyć
i bezpiecznie bawić się". Zdobyła wyróżnienieMazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkurencja była silna, bo wpłynęło 430 prac a nagrodzono i wyróżniono tylko 13 osób i szkół.

 

ada      ada      ada

ada      ada

 

Konkurs polonistyczny "Fraszka"

 

10 uczniów klas IV-VI przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu polonistycznego fraszka. Pierwsze miejsce w szkole i nagordę książkową otrzymnała Karolina Pawlak (27 pkt. na 38 możliwych), drugie miejsce zdobyła Julia Henkelman (26 pkt. na 38 możliwych).

W katerogii maluch I miejsce w szkole zajął Michał Nowakowski

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

 

25 uczniów klas Iv - VI wzięło udział w VI regionalnych Biegach przełajowych w Osuchowie. Najszybsze nasze dziewczynki to : Justyna Kłosiewicz z klasy VI ( drugie miejsce) i Aleksandra Kolarczyk z klasy V. Gratulacje!

 

Tak Nasze osiągnięcia prezentowały się rolu szkolnym 2011-2012 :

 

Moja przygoda w muzeum

 

Gabrysia Koźbiał zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moja przygoda w muzeum". Praca została wysłana na międzynarodowy konkurs do Torunia. Gratulujemy.

 

gabrysia

 

Konkurs pożarniczy

 

Na gminny konkurs plastyczny "20 lat Panstwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują" przesłaliśmy 22 prace.Laureatem w grupie II ( 9 - 12 lat) została Izabela Kornet z klasy II, a w grupie III ( 13 - 16 lat) Wiktoria Popowicz z klasy VI. Gratulujemy.

 

"Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek".


W Naszej Szkole zorganizowany został konkurs plastyczny. Prace dotyczyły bezpieczeństwa. Oto zwycięzcy:

I grupa wiekowa:

  • Kacper Włodarkiewicz
  • Michał Nowakowski
  • Łukasz Kamiński

II grupa wiekowa:

  • Martyna Skura
  • Piotr Kok
  • Natalia Ziółkowska

Wyróżnienie: Patryk Szymański

 

Konkurs wiedzy pozarnicznej.

 

W etapie szkolnym zwyciężyli:

- Weronika Górniewicz

- Piotrek Kok

- Przemek Luzak

Wszyscy oni rozczęli przygotowania do etapu gminnego i powiatowego.

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI- Biblia i przypowieści biblijne

 

W całej Polsce w II etapie konkursu brało udział aż 2792 uczniów. Można bylo zdobyć aż 240 punktów!

 

Martyna Mirgos zdobyła 202 pkt.i zajęła 15 miejsce
Aleksandra Kolarczyk zdobyła 194 pkt. i zajęła19 miejsce
Artur Michalczyk zdobył 180 pkt. i zajął 26 miejsce
Kacper Brysiak zdobył 178 pkt. i zajął 27 miejsce
Wiktoria Zawadzka zdobyła 176 pkt. i zajęła 28 miejsce
Przemysław Luzak zdobył 150 pkt. i zajął 41 miejsce

 

Wszyscy Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami uznania. Gratulujemy!

 

Piłka nożna dziewcząt


Nasze dziewczyny zajęły II miejsce. Gratulujemy!

 

pilka

Data utworzenia: 2013-08-31 22:28:06
Data modyfikacji: 2017-07-08 21:46:50