Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku. Dzień, na który czekali wszyscy uczniowie szkoły podstawowej w Skułach. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem mogli odebrać je w czasie uroczystości z rąk Pani Dyrektor. Pozostali u wychowawców.

Konkurs „Powietrze bez śmieci"

Uczniowie klasy pierwszej, pod opieką pań Karoliny Zdulskiej i Jadwigi Wyrzykowskiej, wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację PGNiG pod nazwą „Powietrze bez śmieci". W ramach konkursu zostało przeprowadzonych 5 zajęć na temat smogu oraz zagrożeń jakie  ze sobą niesie. Dzieci chętnie i aktywnie brały w nich udział. Chłopcy z zaangażowaniem wykonywali ciekawe prace plastyczno-techniczne. Uczniom szczególnie podobały się przeprowadzane podczas zajęć różnego rodzaju doświadczenia. Efekty pracy do obejrzenia w prezentacjach.

prezentacja 1

prezentacja 2

prezentacja 3

prezentacja 4

prezentacja 5

Kolejny spektakl w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie

26 marca, dzieci z klas I-III uczestniczyły w wyjeździe do Gminnego Ośrodka Kultury
w Tarczynie na spektakl pt. „Alicja w zaczarowanej krainie". Główną bohaterką przedstawienia była Alicja - dziewczynka, która śniąc o pogoni za Białym Królikiem trafia do zaczarowanej krainy, gdzie spotyka ją wiele przygód. Na scenie podczas spektaklu wystąpiła uczennica klasy II - Hania Olborska. Została ona wybrana przez aktorów, by pomóc głównej bohaterce w wybrnięciu z tarapatów. Hania bardzo dobrze poradziła sobie
w tej roli!
Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie. Pozytywnych wrażeń dostarczyły wesołe piosenki oraz duża porcja humoru.

Kółko plastyczne.

Prace klas IV-V